Bizden Haberler

Hakkımızda

aRGenç, Türkiye'nin teknoloji geliştirme merkezlerinden biri olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Teknokent'inde konuşlu, patentli ve yerli, yüksek teknolojili ürünler geliştirmeyi  kendisine ilke edinmiş, teknoloji geliştirme firmasıdır. Ana faaliyet alanları,  Tarım ve Hayvancılığa yönelik uygulamalar, Görüntü İşleme Sistemleri ve Askeri Elektronik Sistemlerdir.

Tarım ve Hayvancılık alanında, Argenç Elektrikli Çit Sistemleri, Elektrikli Çit Enerjilendiricileri ve Sulama Kontrolü üzerine patentli, alanında rakipsiz ürünlerle Türkiye ve Dünya pazarında yer almaktadır.

Görüntü İşleme Sistemleri konusunda Gözcü ürünü ile pazarda önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Dünyada ve ülkemizde yeni bir yaklaşımın hayata geçirildiği bu ürünle, kullanıcıların güvenlik kamera sistemlerinden aldıkları verim maksimize edilmiştir.

Askeri Elektronik Sistemler alanında Argenç, Roketsan'ın elektronik sistemler tasarım altyüklenicisidir. Bu kapsamda Roketsan tarafından geliştirilen yerli füzelerde kullanılmak üzere, çok kritik tasarımları mevcuttur.

Bu ve bunlar gibi birçok yerli tasarımlarla Milli Elektronik Sanayii'ne katkıları bulunan firmamız, sizlerin de desteğiyle bu alanlardaki faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir..

Değerlerimiz

Argenç, geliştirdiği yerli, yüksek teknolojili ürünlerle, faaliyet gösterdiği alanlarda ülkemizin dışa bağımlılığını minimize etmek ve bu ürünlerle dış pazarlarda da rekabet etmek ana ilkesi çerçevesinde faaliyetlerini yürütür. Bu kapsamda geliştirilen ürünlerin büyük çoğunluğu önemli patentler ve yenilikler içerir. Yenilikçiliğin yanı sıra Argenç tamamiyle müşteri odaklı faaliyetlerini yürütür. Müşterilerin 7/24 destek alabilmesini ön planda tutar. Hızlı satış öncesi ve satış sonrası destekleri ile müşteri memnuniyetini hat safhada tutmaya özen gösterir.

Müşteri Hizmetleri

7 Gün 24 Saat prensibiyle çalışan satış ve teknik destek ekibimiz bir telefon uzağınızdadır.

İletişim için lütfen tıklayınız..

Patentler ve Ödüller

aRGenç'in geliştirdiği ürünlerle ilgili patent ve ödüllere ulaşamk için tıklayınız..